ZAJRZYJ DO BROWARU I ODKRYJ KSIĄŻĘCE IPA UWARZONE PRZEZ TUTEJSZYCH BROWARNIKÓW

Właśnie teraz* zwiedzanie Tyskich Browarów Książęcych zakończy się degustacją nowości – piwa Książęce IPA. Chmielone aż sześcioma rodzajami chmielu: Citra, Mosaic, Cascade, Centennial, Azacca i Pekko ujmuje wyraźnymi nutami cytrusów i owoców tropikalnych. Obok piwa Książęce IPA, tradycyjnie zwiedzający będą mogli spróbować także świeżego piwa prosto z browaru czyli Tyskiego Gronia 14-dniowego.

W czasie zwiedzania, goście Tyskich Browarów Książęcych będą mogli nie tylko zanurzyć się w świat piwnych opowieści, ale także zobaczyć na własne oczy, jak warzy się piwo w browarze z blisko czterowiekową tradycją. Właśnie teraz na odwiedzających czeka podwójna piwna niespodzianka w ramach niezmienionej ceny biletu świeże Tyskie 14-dniowe oraz Książęce IPA, nowość w wachlarzu piwnych specjalności.

Książęce IPA oferuje bogactwo wrażeń dla nosa i podniebienia. To wyraziste, mocno chmielone piwo, w którym intensywna goryczka została złagodzona i „oswojona” dzięki świeżym, wyraźnie wyczuwalnym nutom cytrusów i owoców tropikalnych. Połączenie amerykańskich chmieli oraz słodu jęczmiennego typu Pale Ale i jasnego pilzneńskiego zaowocowało wzorcowym piwem w stylu IPA. Jego aromaty orzeźwiają, ale nie przytłaczają kubków smakowych, dzięki czemu trudno poprzestać na jednym kuflu i chce się sięgać po kolejne.

Już dziś zarezerwuj swoją wizytę w Tyskich Browarach Książęcych

Odwiedź też nasz profil Facebook: https://www.facebook.com/mtbk

*od wtorku do soboty, do wyczerpania zapasów

 

   

Udostępnij: