PRZEJDŹMY NA TY W TYSKICH BROWARACH KSIĄŻĘCYCH – 30% RABAT NA BILETY

W listopadzie i grudniu Tyskie Browary Książęce zapraszają na zwiedzanie, które łączy. Wspólna wizyta w browarze oznacza 30-procentową zniżkę na bilet wstępu dla drugiej osoby. Do przechodzenia na TY z browarem w towarzystwie bliskich i przyjaciół Tyskie zachęca od wtorku do niedzieli do końca roku.

Nikt nie wie tyle o przechodzeniu na TY, co Tyskie, ulubione piwo Polaków, przy którym spotykają się od pokoleń, zamieniając dystans na bliskość i otwartość. Teraz jeszcze łatwiej będzie przejść na TY z miejscem, w którym Tyskie warzone jest od niemal 400 lat. Oferując zniżkę na drugi bilet, Tyskie Browary Książęce otwierają się na wszystkich, którzy chcą dzielić się wrażeniami w czasie zwiedzania i łączyć rozmową przy najświeższym piwie Tyskie. Browar jest otwarty dla gości również w niedziele, dzięki czemu więcej osób będzie mogło skorzystać z promocji.

Przejdźmy na TY w Tyskich Browarach Książęcych to część szeroko zakrojonej kampanii marki Tyskie, która ma zachęcać Polaków do otwierania się na innych oraz budowania relacji.

Regulamin: Regulamin promocji Przejdźmy na Ty w Tyskich Browarach Książęcych

 

Udostępnij: