PIWNE KĄPIELE W TYCHACH

Wraz z nowym Parkiem Wodnym w Tychach, 30 kwietnia otwarta zostanie Piwna Łaźnia. Jej główną atrakcją będą kąpiele w piwnej brzeczce. To pierwszy w Polsce aquapark oferujący taką usługę. Partnerem Łaźni jest Tyskie.

Goście będą mogli poznać piwo od zupełnie innej strony – zażywając relaksujących, jak i zdrowotnych kąpieli w jednej z sześciu specjalnych wanien. Zabieg ten, poza płynącą z niego przyjemnością, niesie także korzyści natury medycznej. Piwna ablucja może przyspieszyć metabolizm, obniżyć ciśnienie krwi, poprawić krążenie, zwiększyć odporność organizmu, jak i wzmocnić skórę i włosy. Zanurzenie się w brzeczce piwnej pozytywnie wpłynie między innymi na problemy z trądzikiem czy zmarszczki.

Centralnym punktem stylizowanego na stary browar jest miedziana kadź. Zlokalizowana wewnątrz niej wanna SPA będzie mogła gościć jednocześnie pięć osób żądnych piwnej kąpieli. Zabiegów zażywać będzie można także w wannach przypominających drewniane balie. Po wszystkim zaś czeka przyjemny odpoczynek na łóżku relaksacyjnym, wyłożonym świeżą słomą.

Spragnieni dopełnienia swego doświadczenia z piwem, mogą skierować kroki do pobliskich Tyskich Browarów Książęcych, gdzie Tyskie zaprasza do tej perły architektury Śląska i nowoczesnego browaru działającego nieprzerwanie od czterech wieków. Na zwiedzających czeka tu ekspozycja pełna fascynujących, piwnych historii Tyskiego oraz możliwość zobaczenia na żywo procesu warzenia „Złota Tychów”.

Zainteresowani piwną kąpielą, jak i innymi atrakcjami Wodnego Parku w Tychach, więcej informacji znajdą na stronie parkwodnytychy.pl. Właścicielem i zarządcą obiektu jest Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej w Tychach.

Udostępnij: