ODWIEDŹ BROWAR I SKOSZTUJ NOWEGO KSIĄŻĘCEGO PORTERA BAŁTYCKIEGO

Po raz kolejny wznawiamy cieszącą się dużym zainteresowaniem promocję piwnej nowości. Właśnie teraz* w ramach jednego biletu można spróbować nowego Książęcego Portera, a także delektować się smakiem świeżego piwa Tyskiego Gronia 14-dniowego.

Piwo Książęce Porter Bałtycki zawiera aż 20% ekstraktu i 8% alkoholu, a do uwarzenia go wykorzystano cztery rodzaje słodu: pilzneński, monachijski, karmelowy aromatyczny i palony, oraz dwie odmiany chmielu – Marynkę i Lubelski.

Książęce Porter to propozycja dla amatorów piwnych mocnych wrażeń. Intrygująca barwa piwa, wpadająca niemal w czerń, idzie w parze z jego złożonym profilem sensorycznym. Można tu odnaleźć dość intensywną goryczkę, a zarazem zdecydowaną słodycz oraz charakterystyczny dla stylu aromat wędzenia z lekko kwaskowym posmakiem. Co ciekawe, porter bałtycki jako jedno z niewielu piw dojrzewa z czasem, a jego smak ewoluuje. Początkowo wyczuwalne są w nim nuty karmelu, kawy, gorzkiej czekolady, orzechów, wiśni i porzeczek. W miarę upływu czasu łagodnieją, przeradzając się w akordy wina i suszonych owoców, Wszystko to sprawia, że po Książęce Porter Bałtycki chce się regularnie sięgać, by móc cieszyć się pełnią zmiennej gamy smaków.

Już dziś zarezerwuj swoją wizytę w Tyskich Browarach Książęcych

Odwiedź też nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/mtbk

*od wtorku do soboty, do momentu wyczerpania zapasów

Udostępnij: