MUZEUM TYSKICH BROWARÓW KSIĄŻĘCYCH TANIEJ Z BILETEM KOLEI ŚLĄSKICH

„Kolej na Muzea” to akcja Kolei Śląskich, Muzeum Tyskich Browarów Książęcych oraz 27 muzeów w naszym regionie. Od czerwca do końca września 2018 roku z biletem śląskiego przewoźnika można zwiedzać wybrane muzea i galerie w niższej cenie.

Bilet z 20% zniżką na zwiedzanie Tyskich Browarów Książęcych będzie mógł nabyć każdy, kto pokaże w recepcji muzeum ważny bilet Kolei Śląskich na połączenie obejmujące Tychy. W Muzeum Tyskich Browarów Książęcych bilet będzie honorowany przez 30 dni.

W akcji bierze udział 28 muzeów i galerii z województwa śląskiego. Oprócz Muzeum Tyskich Browarów Książęcych w Tychach zwiedzić można Muzeum Miejskie. Wśród najbardziej znanych miejsc w ramach akcji zaprasza Muzeum Śląskie, będące jednym z inicjatorów pomysłu. Na mapie akcji są też ciekawe muzea i galerie z mniejszych miejscowości, do których warto wybrać się korzystając z promocji oraz wakacyjnej aury.

Więcej szczegółów na temat oferty Kolei na Muzea można znaleźć na: www.zwiedzbrowar.pl , www.facebook.com/mtbk www.kolejeslaskie.pl oraz na stronach www poszczególnych obiektów biorących udział w akcji.

OFERTA MUZEUM TYSKICH BROWARÓW KSIĄŻĘCYCH PRZEZNACZONA TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.

Udostępnij: