KONKURS: KUFLE JUBILEUSZOWE – TOAST ZA BROWAR I 10. INDUSTRIADĘ!

Konkurs: Do wygrania jest 100 kufli jubileuszowych, wzorowanych na kuflach z 1929 roku, które gościom 300-lecia browaru rozdał Książę.

Kufle czekają na gości Toastu za Browar i 10. Industriadę! Huczny toast, prowadzony przez 20-osobową orkiestrę Back to Big  Band, będzie miał miejsce o godzinie 17.00  w dniu Industriady 8 czerwca. Miejsce: Muzeum Tyskich Browarów Książęcych, sala młótowni.

Liczba kufli jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń – w dniu Industriady na miejscu, pół godziny przed rozpoczęciem toastu zostanie rozdanych 50 kufli z puli nagród. Dokładnie o godz. 16.30 osoby, które chcą wznieść toast jubileuszowym kuflem, mają podejść do recepcji Muzeum po odbiór kuponu.

Kufle można również zdobyć w konkursie na fanpage’u Tyskich Browarów Książęcych www.facebook.com/mtbk oraz w Radiu Fest, które jest patronem medialnym Industriady w Tyskich Browarach Książęcych.

Kufle będą napełniane piwem Tyskim, a pełne posłużą do wspólnego wzniesienia toastu za Browar i 10. Industriadę!

Zapraszamy!

 

Konkurs przewidziany jest tylko dla osób pełnoletnich. Istnieje możliwość napełnienia kufla piwem bezalkoholowym lub napojem bezalkoholowym.

 

Do pobrania: REGULAMIN KONKURSU

 

Udostępnij: