INDUSTRIADA 2017

10 czerwca zapraszamy na Industriadę do Tyskich Browarów Książęcych. W finale Cała Góra Barwinków zagra energetyczny koncert, a pokaz lightshow wypełni browar harmonią rytmu i światła. W ciągu dnia będzie można m.in. zwiedzać browar i posłuchać reporterskich relacji, uczestniczyć w warsztatach degustacyjnych, skomponować własny utwór muzyczny oraz pobudzić swoje zmysły dzięki specjalnie przygotowanej wystawie. W czasie nocnego zwiedzania pokażemy niedostępne na co dzień miejsca. Zwiedzanie będzie w promocyjnej cenie, a pozostałe atrakcje są bezpłatne.

 

W PROGRAMIE:

 

ZWIEDZANIE

10.00-13.00

Zwiedź browar od warzelni aż po rozlew

W czasie wycieczki będzie można zaznajomić się z procesem warzenia piwa i zobaczyć niedostępną na co dzień słodownię.

14.00-20.00

Tajniki browarnianych urządzeń

Emocjonujące zwiedzanie Tyskich Browarów Książęcych, w czasie którego każdy gość będzie mógł zostać bohaterem reportażu o kulisach powstawania piwa

21.00-23.00

W rytmie browarnianych maszyn

Tylko z okazji Industriady i tylko w czasie specjalnego, nocnego  zwiedzania będzie można zobaczyć niedostępne na co dzień miejsca, takie jak sterownia warzelni i maszynownia.

W dniu Industriady bilety w cenie promocyjnej 12 zł cały, 8 zł ulgowy. Prosimy  o wcześniejszą rezerwację.

 

WIEDZA

14.00-20.00

Laboratorium Paarmaszyny

Dzięki nowoczesnym urządzeniom i pomocy specjalistów z Tyskich Browarów Książęcych będzie można sprawdzić czy piwo jest gotowe do sprzedaży.

Wstęp wolny

16.00, 18.00, 20.00

Warsztaty degustacyjne z cervesario, piwnym ekspertem

W czasie warsztatów uczestnicy poznają techniki degustacji, dzięki którym odkryją w piwie pełnię smaku i różnorodność zapachów.

Wstęp bezpłatny. Prosimy  o wcześniejszą rezerwację.

 

ROZRYWKA

14.00-20.00

Hit browaru

Dzięki urządzeniu Mash Machine będzie można poczuć się jak profesjonalny DJ i skomponować własny utwór muzyczny, wykorzystując do tego odgłosy pracy browaru.

Wstęp wolny

Uruchom swoje zmysły

Nasi goście usłyszą ciekawe odgłosy, w tym dźwięki browaru, poczują rozmaite zapachy oraz sprawdzą swój zmysł wzroku i dotyku dzięki specjalnym stymulującym instalacjom.

Wstęp wolny

20.30

Koncert zespołu Cała Góra Barwinków

Energetyczny mix ska, reggae i rocksteady. Zespół słynie ze świetnych, pełnych energii i rytmu koncertów.

Wstęp wolny

22.00

Pokaz lightshow – rytm i światło

Widowiskowy pokaz składający się z efektów świetlnych, choreografii i specjalnie przygotowanej muzyki, która wypełni browar harmonią rytmu i światła

Wstęp wolny

 

Zapraszamy tylko osoby pełnoletnie.

Do pobrania:Regulamin imprezy Industriada 2017

 

Udostępnij: